УЗВАР – дарує радість кожному! Щорічний «ПРОБІГ ЄДНОСТІ» за участю Федерації Біатлону України, представників НОК України, Міністерства молоді та спорту, Благодійного фонду Sunrise.

31 серпня 2021 на НСК “Олімпійський” відбувся “ПРОБІГ ЄДНОСТІ” за участю спортсменів-олімпійців, міністерства молоді та спорту та представників НОК України! Федерація Біатлону України виступала організаторам, а ми партнером цього заходу.

Захід традиційно було організовано суспільно з Благодійним фондом Sunrise, який опікується дітьми з інвалідністю. Олімпійські спортсмени бігли разом з вихованцями фонду. Головна мета забігу, який  щорічно проводиться перед Днем знань, об’єднати зусилля спорстменів, вихователів, вчителів та батьків по включенню дітей з особливостями в повноцінне суспільне життя і заняття спортом.

Наша кампанія часто приймала та планує і в подальшому приймати участь у таких заходах, а тим більше коли вони для дітей. І нам не важливо які це діти, бо ми хочемо подарувати радість та приємні емоції кожному, хто нас спробував.

Детальніше про захід можно почитати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/Federation.biathlon.of.Ukraine2020

 

Слідкуйте за нашими актуальними новинами на FACEBOOK: https://www.facebook.com/yarmolintsy/

Та у мережі INSTAGRAM: https://www.instagram.com/yarmolintsy/