НОВИНКИ від ТМ «ЯРМОЛИНЦІ» у МегаМаркетах!

Вода та напої мають попит в будь-яку погоду! Тому ми з нашими партнерами МегаМаркет (Гатне), МегаМаркет (Горького (Антоновича) 50), МегаМаркет (Капітанівка) та МегаМаркет (Нивки) вирішили підготувати нові пропозиції для всіх відвідувачів цих супермаркетів.  На полицях цих супермаркетів вже є наші натуральні узвари без додавання цукру від ТМ «ЯРМОЛИНЦІ» – ЯБЛУКО, ШИПШИНА, ЛИМОН, М’ЯТА – у скляній пляшці 750 мл. Але ми на цьому не зупинились та пропонуємо Вашій увазі ще декілька наших нових продуктів!

ЯБЛУЧНИЙ СІК –  виготовлений із сортових яблук за оригінальною технологією (метод прямого віджиму) з мінімальним окисненням продукту. Не містить цукор. Має яскравий колір,  щільну консистенцію з інтенсивним смаком та запахом свіжого яблука.

МОРС ІЗ ЖУРАВЛИНИ  це найпотужніший антиоксидант, що блокує розвиток запальних процесів в організмі людини. Важливою особливістю приготування нашого морсу є використання свіжозібраної лісової ягоди. Така сировина має найбільшу харчову цінність і яскравий червоно-кораловий насичений колір. Через високий вміст кислот у журавлині відмовитися від цукру неможливо. Тому при виготовленні журавлинного морсу додається цукор, який балансує кисло-солодкий смак та пом’якшує смакові якості. Продукт у нашій технології виробництва конкурентів немає.

Вам залишилось тільки прийти та обрати свій смак!

Продукт пастеризований. Строк зберігання – 12 міс. Умови зберігання від  0 до +25.

Слідкуйте за нашими актуальними акціями на сторінці FACEBOOK: https://www.facebook.com/yarmolintsy/

та у мережі INSTAGRAM: https://www.instagram.com/yarmolintsy/

Побажання або пропозиції за телефоном: +38 099 043 94 63 (Viber)

або на електрону пошту: sales@yafood.com.ua